Uudet hallituksen jäsenet on valittu

23.11.2020

Yhdistyksen syyskokouksessa 17.11.2020 valittiin hallitukseen uudet jäsenet vaihtovuorossa olevien tilalle. Tapahtumavastaaviksi valittiin Elina Järvinen ja Kirsi Pitkänen. Työ- ja uravastaaviksi valittiin Hannele Larkovuo ja Hanna Tähkäaho. Anu Keltaniemi valittiin jatkamaan viestintävastaavana toiselle hallituskaudelle. Heli Hookana jatkaa yhdistyksen hallituksen puheenjohtajana. 

Turun Seudun Ekonomien hallitus 1.1.2021 alkaen

Heli Hookana, puheenjohtaja

Lauri Liljenbäck, varapuheenjohtaja, nuorekonomivastaava

Hanna Korhonen, talousvastaava

Marianne Suominen, jäsenvastaava

Jaana Määttälä, jäsenlehden päätoimittaja

Elina Järvinen, tapahtumavastaava

Kirsi Pitkänen, tapahtumavastaava

Hannele Larkovuo, työ- ja uravastaava

Hanna Tähkäaho, työ- ja uravastaava

Anu Keltaniemi, viestintävastaava