« Takaisin julkisille sivuille

 

Vuoden 2019 johtokunnan jäsenten vastuualueet ja yhteystiedot:

 

Puheenjohtaja

Tero Kuusisto

0400 748 902

tero.kuusisto@sallila.fi

 

Varapuheenjohtaja ja Jäsenvastaava

Hanna Pitkänen

050 3440 806

hapapit@gmail.com

 

Talousvastaava

Marja Ansio

050 517 7775

marja.ansio@vero.fi

 

Jäsenlehtivastaava, päätoimittaja

Nina Andersson

050 415 1112

nina.andersson@rollfoods.fi

 

Tiedotusvastaava

Anu Keltaniemi

040 090 1341

anu.keltaniemi@merimaili.net

 

Tapahtumavastaava

Nina Stenström-Iivarinen

040 801 9964

nstenstrom@gmail.com

 

Työ-ja uravastaava

Johanna Penttilä

050 911 0795

johanna.m.penttila@gmail.com

 

Opiskelija- ja nuorekonomivastaava

Lauri Liljenbäck

050 490 6392

lauri.liljenback@gmail.com

 

Puhe- ja läsnäolo-oikeudella:
 

Turun kauppatieteiden ylioppilaat ry, puheenjohtaja

Sandra Saranpää

045 127 3018

puheenjohtaja@tuky.fi

 

Suomen Ekonomit opiskelijoiden kylteriyhdyshenkilö

Julia Fesiuk

040 913 0698

julia.fesiuk@ekonomit.fi

 

Toimistosihteeri

Marjatta Postinen

Käsityöläiskatu 17 D 79, 20100 Turku

02 469 0680

toimisto@turunseudunekonomit.fi